<oembed><version>1.0</version><provider_name>Cascoo</provider_name><provider_url>https://cascoo.ee/et/</provider_url><title>Rattakomplekt HIH9OSC160R4E2Q0N - Cascoo</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="0ARvOpkvnF"&gt;&lt;a href="https://cascoo.ee/et/toode/castor-hih9osc160r4e2q0n/"&gt;Rattakomplekt HIH9OSC160R4E2Q0N&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://cascoo.ee/et/toode/castor-hih9osc160r4e2q0n/embed/#?secret=0ARvOpkvnF" width="600" height="338" title="&#x201C;Rattakomplekt HIH9OSC160R4E2Q0N&#x201D; &#x2014; Cascoo" data-secret="0ARvOpkvnF" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;
/*! This file is auto-generated */
//# sourceURL=https://cascoo.ee/wp-includes/js/wp-embed.min.js
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://cascoo.ee/wp-content/uploads/2023/08/HIH9OSC160R4E2Q0N.jpg</thumbnail_url><thumbnail_width>1200</thumbnail_width><thumbnail_height>1200</thumbnail_height><description>160mm, poltkinnitusega rattakomplekt, ratta sisemine osa pol&#xFC;amiidist, turvis kummist 65&#xB0; Shore A, kandev&#xF5;ime: 300kg.</description></oembed>