Ratas 080N2U6R1W
Ratas 080N2U6R1W
4,96  incl. 24% VAT
4,00  excl. 24% VAT
Tarne 5–10 tööpäeva
Lisa korvi
Ratas 080N2U6R1W
Filters Sort results
Reset Apply
ø80mm,
ratta keskosa polüamiid (PA),
turvis polüuretaan (PU),
nõellaager,
dyn. load capacity
130kg
4,96  incl. 24% VAT
4,00  excl. 24% VAT
Tarne 5–10 tööpäeva
Lisafunktsioonid
  • Laotellimused tarne 2-3 päeva
  • Järeltellimused tarne 5-10 päeva
  • Tasuta kohaletoimetamine alates 50EUR
Kirjeldus
ratta sisemine osa polüamiidist, turvis termoplastilisest polüuretaanist 95° Shore A, ratta keskosa laius 40mm, rull-laager, metallist laagrikaitse.
Lisainfo
Mõõtmed 6625864309 cm
Toote SKU
080N2U6R1W
Standardivastavus
DIN EN 12532
Seeria
N2U6
Ratta materjal
Protektor
Temperatuurivahemik
-40°C kuni +80°C
Ratta läbimõõt
80mm
Kandevõime
130kg
Protektori laius
32mm
Ratta naba laius
40mm
Rattapoldi suurus
M8
Puksi läbimõõt
12mm