Rattakomplekt HIH9OSC160R4E2Q0N
Filters Sort results
Reset Apply
roostevaba teras, ø160mm, ratta keskosa polüamiid (PA), turvis elastne kumm (elastic), nõellaager,  |
Tarne 5–10 tööpäeva
Lisafunktsioonid
- Laotellimused tarne 2-3 päeva
- Järeltellimused tarne 5-10 päeva
- Tasuta kohaletoimetamine alates 50EUR
Kirjeldus
Roostevabast terasest kahvel koos kuullaagriga, kinnitus poltidega, auk ø13mm, kahvel materjali paksusega 2,75mm (kinnitus) ja 2,50mm (kahvel), ratta sisemine osa polüamiidist ja turvis kummist 65° Shore A, ratta keskosa laius 59mm, rull-laager ilma eraldi laagrikaitseta.
Lisainfo
| Toote SKU | HIH9OSC160R4E2Q0N |
|---|---|
| Standardivastavus | DIN EN 12532 |
| Seeria | R4E2 |
| Kinnitamine | |
| Ratta materjal | |
| Protektor | |
| Temperatuurivahemik | -20°C kuni +80°C |
| Ratta läbimõõt | 160mm |
| Kandevõime | 300kg |
| Kogukõrgus | 190mm |
| Protektori laius | 50mm |
| Ratta naba laius | 59mm |
| Nihe | 55mm |
| Kinnituspoldi ava läbimõõt | 13mm |
| Rattapoldi suurus | M12 |
| Puksi läbimõõt | 20mm |